Среда, 19.12.2018, 18:11Приветствую Вас Гость
Регистрация | Вход
RSS
"Jelgavas Roņi" - клуб закаливания и плавания
Меню сайта
Видео
Поиск
Follow jelgavasroni on TwitterJelgavas Roni

Форма входа
Главная » Статьи » Мои статьи

Sveic labākos marta sportistus!

Sveic labākos marta sportistus

> www.zz.lv 20.04.2011. 17:27   Izdrukāt
20.aprīlī Jelgavas Domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis ar pilsētas sporta dzīves organizētājiem sveica Jelgavas sportistus par sasniegumiem martā.
Sporta laureāta titulu martā godam izpelnījies cīņu kluba «Milons» karatists Kalvis Kalniņš, izcīnot 1.vietu Holandes atklātajā čempionātā un 3.vietu Itālijas atklātajā čempionātā karatē pieaugušajiem svara kategorijā līdz 60 kilogramiem. Abās sacensībās piedalījās sportisti vairāk kā no 30 valstīm, informē pašvaldības preses sekretāre Egita Veinberga.

Sporta laureāta titulu ieguva arī Specializētās peldēšanas skolas audzēkne Gundega Jankovska par iegūto zelta medaļu ar jaunu LR rekordu stafetes peldējumā, izpildot Sporta meistara normatīvu un izcīnot bronzas medaļu 2011.gada Baltijas čempionātā.

Martā jelgavnieki izcīnījuši arī daudzus Latvijas čempiona titulus. Pauerliftinga kluba «Apolons» sportisti Jana Jansone, Artūrs Stepaņenko, Gints Reinholds, Maksims Gardejevs, Jānis Lasmanis, Ēriks Dumārovs, Aleksandrs Smelovs, Ritvars Ganulevičs izcīnījuši 1.vietas Latvijas Republikas atklātajā čempionātā pauerliftingā. Šie sasniegumi pauerliftinga klubam «Apolons» trenera Edmunda Jansona vadībā ļāvuši kļūt par LR čempionu komandu cīņā.

Ar labiem panākumiem jelgavniekiem noslēdzies 8. Latvijas čempionāts ziemas peldēšanā. 1.vietas ieguvuši Norūdīšanas un ziemas peldēšanas sporta kluba «Pārlielupes roņi» sportisti Ginta Kelle, Andis Bukonts un Vilis Ķempelis, kā arī «Jelgavas roņu» peldētāji Lada Vrubļevska, Raisa Petrova, Dmitrijs Žigunovs, Valērijs Kisļakovskis un Jānis Vīņodis. «Jelgavas roņi 1» stafetes komanda arī ieguvusi 1.vietu stafetē 4x25 m brīvajā stilā.

Savukārt Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi Rimants Šveicars (U-15) un Andrejs Kostjuks (U-13) ieguvuši 1.vietas LR meistarsacīkstēs džudo.

LR meistarsacīkstēs boksā junioru grupā uzvarēja Jelgavas Cīņas sporta veidu centra audzēkņi Andrejs Makreckis un Jēnis Rende, bet boksa kluba «Madara» sportisti Sergejs Kudinovs un Kaspars Duša kļuva par čempioniem pieaugušo grupā.
Категория: Мои статьи | Добавил: jelgavas-roni (21.04.2011)
Просмотров: 1130 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *: